← Путівники, атласи, карти (за жовтень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Географічний атлас світу [Карта] / гол. ред. Ірина Дрогушевська ; відп. ред. В. В. Радченко ; худож.-оформ. Михайло Гутман. – Київ : Картографія, 2018. – 184 с. : іл.

Анотація

Географічний атлас світу – це сучасне довідкове картографічне видання, що містить до 100 політичних, фізичних карт світу і політичних карт окремих країн та груп країн. Окремо представлені політико-адміністративні карти областей України. В кінці кожного окремого розділу з частини з «Політичні та політико-географічні карти» подано довідковий блок з прапорами та підбіркою сучасної необхідної інформації про країни. В другій частині «Фізичні карти» кожна карта доповнена тематичними ілюстраціями, довідковими даними, цікавими фактами, притаманними відповідному регіону нашої планети. Покажчик географічних назв, що містить у своєму переліку понад 16 тис. власних назв географічних об’єктів, допоможе швидко віднайти їх на сторінках атласу. Для створення атласу застосовані сучасні дизайнерські та поліграфічні можливості.

Новий атлас стане в нагоді кожному, хто цікавиться довкіллям, любить географію, мріє про подорожі та прагне знати про Землю, на якій живе.