← Анексія Криму. ООС (за серпень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Кабанов А. На языке врага : стихи о войне и мире / Александр Михайлович Кабанов ; худож.-оформ. Владимир Хлопенко. – Харьков : Фолио, 2017. – 282 с. – (Сафари).

Анотація

Олександр Кабанов український поет, який живе і працює в Києві, пише російською мовою. Автор 10-ти книг віршів і численних публікацій в журнальній і газетній періодиці: «Новий світ», «Прапор», «Жовтень», «Континент», «Дружба народів», «Аріон», «Нова газета», «Літературна газета» та ін. Лауреат «Русской премии», премії «Antologia» за вищі досягнення в сучасній поезії, премії журналу «Новий світ», Міжнародної Волошинськой премії та ін. Його вірші перекладені на фінську, сербський, польський, грузинський та ін. мови. Головний редактор журналу про сучасну культуру «ШО», координатор Міжнародного фестивалю поезії «Київські Лаври», один із засновників українського слему.

«Мовою ворога: вірші про війну і мир» одинадцята книга Олександра Кабанова. До неї увійшли нові вірші, написані в 2014-2017 рр., а також обрані тексти зі збірки «Волхви в планетарії» (вийшла у видавництві «Фоліо» в 2014 р). Ключовий смислоутворюючий тезу нової книги поета: «Мова не винен. Завжди винні люди ... »