← Анексія Криму. ООС (за серпень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Аваков А. Зелений зошит / Арсен Борисович Аваков ; пер. Л. А. Логвиненко, В. М. Верховень ; ред. Н. Б. Статівко ; худож.-оформ. М. С. Мендор. – Харків : Фоліо, 2018. – 153, [1] с., [3] с. вкл. іл.

Анотація

Ця збірка – вибрана добірка статей, есеїв і публікацій в пресі та fbАрсена Авакова. Книга охоплює один з найскладніших періодів новітньої історії України: з 1 січня 2014 року до осені 2017-го. Іноді це абстрактні тексти, іноді рефлексія чи емоції у відповідь на потік подій того періоду.

Роки – від Євромайдану, перемоги Революції гідності до сьогоднішніх днів – через відчай і безсилля анексії Криму, захоплення частини Донбасу, війну, горе і доблесть… Через становлення емоцій четвертого періоду історичної боротьби за незалежність, національної самосвідомості, через велику щоденну роботу запуску глобальної державної реформи.

Кожній публікації збірки передує хроніка того дня, коли вона була опублікована, – іноді це нерозривно підказує бекграунд, його настрій, іноді ні – але завжди дозволяє читачеві вибудувати свої часові ремінісценції до цього непростого часу.