← Література (за червень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Омельченко О. Дивограй : історико-філософсько-фантастичний роман-есе у віршах / Олеся Омельченко ; вступ. сл. А. М. Поповський. – Дніпро : Ліра, 2017. – 475 с., [12] с. вкл. іл.

Анотація

    Автор поетичних книг: «Зачарований обрій», «Присвячую себе…», «Вселюбов», «Високий берег», книг для дітей «Скажи на мене: зірочка», «Марійчина казка», «Казка про Вовка Недригайла», книг драматичних віршованих творів та поем: «Полум’я Любові», «Адам і Єва», «Мить і вічність», якими зацікавилися театри кількох обласних центрів. Автор багатьох нарисів та публікацій у республіканській пресі та за межами України. Член Національної Спілки письменників України з 1997 року, член Національної Спілки журналістів України з 2002 року. Лауреат премії ім. Івана Сокульського (2008 р.), премії ім. Павла Кононенка (2015 р.), переможець кількох Всеукраїнських та Міжнародних поетичних конкурсів.

У романі автор «…об’ємно та всеохоплююче змальовує поступ української та земної цивілізації в цілому, яка сягає своїм корінням у Космос. Порушується проблема вічності справжньої Любові та її сили. Людина-творець здатна творити у власній високодуховності дива та приносити користь іншим цивілізованим світам. У романі письменниця подає не лише історичні події, а і події космічного масштабу. Вірить у надзвичайну силу роду українського, у силу духу людства, у Всекосмічну справедливість, якщо вони засновані на Любові та чистоті думок, дій і помислів; у незнищуваність Життя, якщо Людина є Людиною!»