← Література (за травень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Єщенко М. Бібліотекарки не виходять заміж : пригодницька повість / Марина Юріївна Єщенко. – Луцьк : Твердиня, 2017. – 117 с.

Анотація

Марина Єщенко – бібліотекар, у вільний час: поет, прозаїк, літературознавець, перекладач, публіцист, редактор. Лауреат і дипломант всеукраїнських літературних конкурсів та премій.

Величезні зали-склепи. Суворі бібліотекарки в пухових хустках, мов цербери, сумлінно стежать, щоб ніхто не порушував тишу. Змінюються епохи, цивілізація по спіралі рухається за визначеною траєкторією, і тільки в бібліотеці нічого століттями не змінюється.

Так може здатися читачеві, який ні разу не порушував правила, не загинав сторінку в книжці, не засинав на лавочці в коридорах. Бо якщо заглянути за ширму, раптом виявляється, що бібліотекарки закохуються, встругають у пригоди, конкурують за читача, вигадують небилиці одне про одного. І навіть інколи ламають ребра. Своєму директорові. Молодому і хтивому. Але що таке одне зламане ребро порівняно з тим, що трапиться з усіма іншими бібліотекарями цієї дивоустанови!