← Персоналії (за лютий 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Спогади про людину, вченого, вчителя : (до 60-річчя від Дня народження проф. І. М. Кучеренко) / Громад. орг. «Ліга професорів права, докторів юридичних наук та докторів філософії у сфері права» ; за заг. ред. Руслан О. Стефанчук. – Київ : АртЕк, 2016. – 304 с. : фот. – (Серія "In memoriam") . – Ірина Миколаївна Кучеренко : спогади про людину, вченого, вчителя : до 60-річчя від Дня народження.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Громадська організація «Ліга професорів права, докторів юридичних наук та докторів філософії у сфері права» започатковує серію видань "In Memoriam", присвячену видатним науковцям – правникам, які відійшли у кращій світ, однак пам’ять про яких завжди буде жити у серцях їх учнів, колег та близьких.

Ця книга є збірником спогадів та статей, що присвячені пам’яті знаного цивіліста, доктора, юридичних наук, професора Ірини Миколаївни Кучеренко та підготовлені її учнями, колегами і друзями. У книзі вміщений і інший інформативний матеріал, що дає можливість осягнути широке коло наукових інтересів Ірини Миколаївни та її прогресивний світогляд.

Книга розрахована на професійних юристів, студентів юридичних факультетів, а також широкий читацький загал.