← Персоналії (за лютий 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Долгіх М. Юрій Хілобоков: сюїта для скрипки з оркестром / Марина Долгіх ; НАН України, НАН України, Ін-т мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського, Кіровоград муз. училище ; відп. ред. О. І. Полячок, І. М. Сікорська. – Кропивницький : Лисенко В. Ф., 2017. – 207 с., [56] с. вкл. іл.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Юрій Павлович Хілобоков (1925–1996) – український скрипаль, диригент, педагог. Його творча діяльність – вагома сторінка музичного мистецтва центрально-українського регіону. На сторінках книжки читач має можливість познайомитися з ґрунтовним життєписом митця як педагога-методиста на тлі формування мистецької освіти краю, як засновника, художнього керівника та диригента єдиного на Кіровоградщині молодіжного симфонічного оркестру музичного училища та професійного камерного оркестру обласної філармонії, як музично-громадського діяча.

Видання орієнтоване на широке коло осіб, зацікавлених музичним мистецтвом, стане в нагоді студентам вищих навчальних закладів мистецтв і культури та зацікавить усіх, небайдужих до музично-історичної спадщини Кропивниччини.