← Бібліографічні покажчики у фондах ОННБ (за листопад 2017 р.)
< Попередня книга

Бібліографія

Читання як мандри душі : анот. покажч. книг (2010-2013рр.) / Дніпропетр. обл. універс. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, Від. наук. інформації та бібліографії ; уклад. В. А. Піскун. – Дніпропетровськ : [ОУНБ], 2014. – 83 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Анотований покажчик книг «Читання як мандри душі 2010-2013рр.» є продовженням видання «Читання як мандри душі 2002-2009рр.» і за змістом охоплює 2010-2013 роки. Покажчик поєднує літературні твори різних жанрів з метою розповісти читачеві про різноманіття творів художньої літератури, що з’явилися останніми роками, і надати можливість обрати художній твір на власний розсуд. Покажчик допоможе оформити книжкову виставку, провести масові заходи чи перегляди літератури, скласти бібліографічний список, розширити власний світогляд та обізнаність, зорієнтуватися в книжковому різноманітті та обрати книгу для душі.

Видання стане у нагоді бібліотекарям, викладачам, вчителям, журналістам, студентам та учням, які у своїй діяльності або навчанні потребують інформації про твори, які є помітним явищем у світовому літературному процесі, а також всім, хто цікавиться величезним надбанням української та світової літературної спадщини.