← Бібліографічні покажчики у фондах ОННБ (за листопад 2017 р.)
Наступна книга >

Бібліографія

Без строку давності : до 70-річчя Великої Перемоги : бібліогр. покажч. / Дніпропетр. обл. універс. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’янских Кирила і Мефодія, Від. наук. інформ. та бібліогр. ; уклад. В. А. Піскун. – Дніпропетровськ : [ДОУНБ], 2015. – 52 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Покажчик має на меті нагадати всім про велич духу і безмірне значення подвигу народу у роки Великої війни. З огляду на значущість матеріалів, до покажчику вміщено кращі зразки світової літератури минулих років та надбання останнього десятиріччя. Запропонований Вашій увазі анотований покажчик літератури допоможе оформити книжкову виставку, провести інформаційні та просвітницькі заходи, перегляди літератури, скласти бібліографічний список, розширити власний світогляд та обізнаність, зорієнтуватися в книжковому різноманітті і обрати книгу для души.

Видання стане у нагоді бібліотекарям, викладачам, вчителям, журналістам, студентам та учням, а також всім, хто цікавиться величезним надбанням української та світової літературної спадщини про події і значення Другої світової війни.