Комедія помилок: ТОП-5 книжок серпня

foto-2.png

Фахівці Одеської національної наукової бібліотеки пропонують читачам добірку книг, які поєднують романтичні моменти з гумором, створюючи позитивний та захоплюючий читацький досвід. Вони можуть містити яскравих персонажів, несподівані ситуації та пригоди, що допоможуть вам розслабитися та відволіктися у світі захопливих романтичних комедій.

Завдяки цим непередбачуваним історіям, добірка «Комедія помилок: ТОП-5 книжок серпня» принесе вам море любові та теплоти. Ці книги є ідеальним варіантом для легкого читання у спекотні дні серпня.

foto-3.jpg

Шопоголік : роман / Софі Кінселла ; пер. Наталія Третякова. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. – 314 с.

Софі Кінселла — видатна британська письменниця, яка є однією з найпопулярніших авторок любовних романів, володарка престижних премій та нагород, серед яких Glamour Awards у номінації «Письменниця року». З-під її пера вийшло понад двадцять оповідань, які зачаровують читачів у всьому світу. Екранізація першої частини її популярної серії «Шопоголік» здобула вражаючі касові збори.

Головна героїня, Ребекка Блумвуд, виглядає як звичайна молода жінка, але в неї є таємниця — вона шопоголік. Незважаючи на спроби позбутися цієї залежності, кожен новий розпродаж або сезонні знижки руйнують її наміри. Ребекка заборгувала банку значну суму грошей, її шафи переповнені одягом, і навіть це не може зупинити її. Коли менеджер банку Дерек Сміт починає активно полювати на Ребекку, щоб вона сплатила борг, вона вирішує: досить! Час навчитися контролювати себе і свої кошти. Марнотратка і шопоголік, Ребекка за дивним збігом обставин отримує пропозицію стати консультанткою у компанії молодого фінансового генія Люка Брендона

foto-4.jpg

Між небом і землею : роман / Марк Леві ; пер. Катерина Пітик ; відп. за вип. О. В. Приходченко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля", 2020. – 234 с.

Марк Леві — літературний феномен, письменник, романи якого розходяться мільйонними тиражами. Сам про себе Леві говорить, що він не просто письменник, а оповідач казок та історій. Він створює не просто тексти, а розкриває те, що таїться у глибині душі, те, що кожен читач мріє побачити. Саме тому його твори настільки популярні. Роман «Між небом та землею», який має другу назву «А якщо це правда?» написаний у 2005 р.

Лорен вела звичайне життя у буденних радощах та дрібних проблемах. Працювала в лікарні, допомагала людям. Але одного дня все змінилося, коли через жахливу аварію вона опиняється в комі, за крок від смерті та житя. Артур — молодий архітектор, який винаймає квартиру, планує щоденні справи. Випадкова зустріч з молодою дівчиною, яка виявляється власницею орендованої квартири, перевертає його життя. Ця дівчина — Лорен, і Артур дивується, чому саме він бачить її та відчуває з нею зв'язок. А можливо, саме Артур є останньою ниткою, яка утримує Лорен від того, щоб втратити себе на шляху між небом і землею? І лише його любов здатна повернути її до життя...

foto-5.png

Щоденник Бріджит ДжонсГелен Філдінґ ; пер. Лідія Луцан. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. – 425 с.

Гелен Філдінґ відома англійська письменниця, журналістка і телевізійний продюсер. Вона належить до self-made жінок, які всього в житті досягли завдяки власним силам, наполегливості та інтелекту. Літературна творчість Гелен перекладено багатьма мовами, а також стала основою для створення популярних кінофільмів. В основі більшості творів — особистий досвід авторки або її спостереження під час журналістської та продюсерської діяльності, що робить її романи більш правдивими і близькими до читачів. 

Бріджит Джонс — тридцять із хвостиком, вона незаміжня і дуже хоче змінити своє життя. Напередодні Нового року Бріджит обіцяє сама собі: кинути курити, скинути зайві кілограми, ощадливо витрачати гроші, уникати небезпечних хлопців, прокачати впевненість у собі і побудувати зрілі стосунки з відповідальним і надійним партнером.

«Щоденник Бріджит Джонс» здобув популярність серед читачів з різних куточків світу. В цій книзі Гелен Філдінґ чесно та дотепно розповідає про сучасну жінку, її пошуки в житті, кар'єру, відносини, кохання та стиль. Ця книжка — чудова нагода посміятися, розчулитися, а може, навіть вигукнути: «Бріджит Джонс це я!».

foto-6.jpg

Де закінчуються веселки : роман / Сесілія Ахерн ; пер. Наталя Трохим. – Київ : Рідна мова, 2019. – 461, с.

Сесілія Ахерн — молода, талановита журналістка та письменниця. Вона обдарована цілеспрямованістю, інтелектом і здатністю втілювати свої думки у слова, що допомагає їй досягати успіху. Творчість Сесілії Ахерн вражає романтичністю, живими персонажами та неочікуваними поворотами сюжету. Видавці з 40 країн світу вже придбали права на видання її книг, а дві з них навіть знайшли своє місце на великому екрані.

Романтика незгасна, навіть у ХХІ столітті. Люди все ще переживають радість, сум, закоханість, а також пишуть одне одному листи. Нехай часи змінилися, і багато з наших листів стали електронними. Але врешті-решт, яка різниця? І так само западає дивовижна тиша, коли два закохані серця починають битися в унісон. Про все це, а найперше про вірну дружбу довжиною в життя між Роузі Дюнн та Алексом Стюартом, читайте в захопливому романі Сесілії Ахерн.

foto-7.jpeg

Нортенґерське абатство : роман : пер. с англ. / Джейн Остен ; пер. Т. О. Шевченко ; худож.-оформ. О. А. Гугалова. – Харків : Фоліо, 2018. – 254 с.

Джейн Остен і досі по праву вважається «першою леді» англійської літератури. Її «романи звичаїв» підкорюють ось уже третє століття читачів своєю щирістю, тонким психологізмом та англійським гумором. Світ творів англійської письменниці — світ звичайних чоловіків і жінок, доволі буденний, розмірений і в той же час не позбавлений драматизму. За плечима авторки — глибоке розуміння психології і пізнання людських сердець, завдяки чому її герої стають надзвичайно виразними і правдивими. Її персонажі — живі люди, здатні на високі почуття і на великі помилки.

«Нортенґерське абатство» — це легкий, захоплюючий та комічний роман про сімнадцятирічну дівчину, яка надто серйозно сприймає всі події, описані на сторінках своїх улюблених книг, уявляючи себе героїнею готичного роману. Через ряд помилок вона вчиться розрізняти своїх справжніх друзів і знаходить своє кохання.

Створено: 17.08.2023
Переглядів: 1334
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.