Історик Данило Яневський представить в Одесі нову книгу «За що воює Україна? Відомі історії нашої держави»

foto_1.png

Данило Яневський ще з часів роботи теле- та радіожурналістом має славу руйнувача міфів та знавця маловідомих сторінок історії України. Він є автором понад 20 монографій, а також шоуранером ютуб-проєкту «Таємниці української незалежності». Підґрунтя для популяризації своїх розвідок він має серйозне: вже 40 років досліджує архівні документи, що стосуються становлення й розвитку політичних систем України у різні епохи.

Для кожного з нас нинішня російська війна проти України стала новим приводом вкотре переосмислити власну національну ідентичність та історію державотворення. Саме на такі запитання шукає та знаходить відповіді доктор історичних наук Данило Яневський: 

Що таке проєкт «Україна»? Хто і коли його створив? Яку роль у цьому відіграли цивілізації, що були на теренах нашої держави? Як цей «проєкт» перезавантажити?

Данило Яневський зустрінеться з читачами у стінах найстарішої книгозбірні України, аби презентувати свою книгу

«За що воює Україна? Відомі історії нашої держави»

та відповісти на численні запитання відвідувачів.

 

Де: Одеська національна наукова бібліотека | вул. Пастера, 13

Коли: 25 травня | четвер
Час: 19:00-21:00


Організатор заходу: Хвиля’91 – благодійний фонд.
Партнер заходу: Odesa Business Club

✅Реєстрація: bit.ly/44Pn9e9

Створено: 30.11.-0001
Оновлено: 24.05.2023
Переглядів: 241
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.