Історія Одеси на сторінках рідкісних періодичних видань 24/7

6 грудня 2019 р. у прес-центрі «Odessit.ua» відбулась прес-конференція в підтримку проекту ОННБ щодо оцифрування та забезпечення доступу до фонду унікальних періодичних видань – «Історія Одеси на сторінках рідкісних періодичних видань 24/7».

Проект подано на конкурс
Громадського бюджету 2020 року,
голосування за яким триває
на муніципальній онлайн-платформі
"Соціально-активний громадянин"
з 27 листопада по 16 грудня 2019 року.
Проект має шанс бути втіленим у 2020 році
за умови активної підтримки
містян у голосуванні.
2-1.jpg

Відкрила прес-конференцію Ірина Бірюкова, генеральний директор Одеської національної наукової бібліотеки, член Української бібліотечної асоціації, член Національної спілки краєзнавців України.

Про історико-краєзнавчу та культурно-просвітницьку цінність даного проекту розповів В’ячеслав Кушнір, доктор історичних наук, професор, декан факультету історії та філософії Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, автор низки наукових праць з етнології Півдня України та історичного краєзнавства.

Про реалізацію проекту йшлося в промові Тетяни Авер'янової, координатора проекту, провідного бібліотекаря відділу створення та організації електронних ресурсів ОННБ.

Учасники прес-конференції відповіли також на запитання журналістів.

Підтримати проект

Відеорепортажі:
7 канал
ТРК Круг

 

Створено: 09.12.2019
Переглядів: 451
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.