Декада природознавчої літератури: «Парад планет». Анонс

1.jpg

13 лютого 2018 року о 1200 в головному читальному залі у рамках декади природознавчої літератури «Парад планет» відбудеться презентація книжково-ілюстративної виставки «Видання природознавчої літератури з фонду ОННБ».

На виставці представлені найновіші видання з фонду ОННБ з природознавчих наук, зокрема з фізики, астрономії та астрофізики. Також у рамках заходу буде представлено щорічне видання Одеської астрономічної обсерваторії «Одеський астрономічний календар 2018».

Захід відбудеться за участі провідних науковців міста: М.І.Рябова, голови Одеської астрономічної спілки, старшого наукового співробітника Одеського філіалу Інституту радіоастрономії НАН України, доцента кафедри теоретичної фізики і астрономії Одеського національного університету імені І.І.Мечникова; О.А.Базея, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри теоретичної фізики і астрономії ОНУ імені І.І.Мечникова; М.І.Кошкіна, заступника директора НДІ "Астрономічна обсерваторія" Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, завідувача відділу космічних досліджень, кандидата фізико-математичних наук.

Науковці розповідатимуть про новітні космічні дослідження в Україні за останні роки, цікаві астрономічні явища, що відбудуться у 2018 року, а також сучасні новини з астрономії і космонавтики. 

 

Створено: 06.02.2018
Останнє оновлення: 14.02.2018
Переглядів: 234© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.