Наукові фахові видання України

946.jpg 1072.jpg

Шановні читачі! Пропонуємо вам ознайомитись з переліком наукових фахових видань України, найбільш актуальним та авторитетним джерелом оперативної наукової інформації, які Одеська національна наукова бібліотека отримала.

До переліку включено видання за 27 галузями знань:

Перелік сформовано на основі «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук», що розміщений на сайті Міністерства освіти та науки України. Ознайомитись з повним списком можливо за посиланням:

https://mon.gov.ua/ua/nauka/atestaciya-kadriv-vishoyi-kvalifikaciyi/naukovi-fahovi-vidannya

Щорічно фонд ОННБ також поповнюється новими періодичними виданнями, які бібліотека одержує як обов’язковий примірник. З переліком можна ознайомитись за посиланням:  http://odnb.odessa.ua/view_post.php?id=901 

Інформацію про наявність окремих номерів наукових фахових видань України, періодичних та продовжуваних видань ви може отримати у фахівців залу каталогів та картотек ОННБ, що знаходиться у головному корпусі бібліотеки (Пастера, 13), зателефонувавши за номером (048) 718-53-60, або звернувшись до Віртуальної довідкової служби на сайті бібліотеки.

Створено: 06.02.2018
Оновлено: 29.06.2022
Переглядів: 26690
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.