До 125-річчя Миколи Куліша. Анонс

2.jpg

З 17 по 27 грудня 2017 р. у відділі мистецтв ОННБ експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Модерна драматургія Миколи Куліша: до 125-річчя від дня народження».

Експозиція висвітлює життєвий і творчий шлях М.Г.Куліша (1892-1937) – відомого українського письменника, режисера, драматурга, громадського діяча, газетяра і редактора, освітянина.

Творчість Миколи Куліша, представника "Розстріляного відродження" – це не тільки драматургія характерів, сцен, ідей, а також і драматургія мови. Він приділяв надзвичайну увагу мовній філігранності своїх п’єс. Слово у його творах грає багатьма барвами й тональностями: інтонаціями народної говірки, гостротою сюжетних ходів, колоритністю народного гумору, напруженістю інтелектуальних роздумів. Особливо яскраво у творчості М.Куліша передано народну мову, нею дихають майже усі його п’єси.

Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

 

Створено: 11.12.2017
Переглядів: 355© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.