До 220-річчя Генріха Гейне. Анонс

1.jpg

З 13 по 19 грудня 2017 р. у відділі міжнародних проектів ОННБ експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка до 220-річчя від дня народження видатного німецького поета Генріха Гейне.

Книжкова виставка представить творчий шлях Генріха Гейне (1797-1856) – одного із найвидатніших німецьких поетів та журналістів ХІХ століття, який вважається останнім поетом «романтичної епохи» і одночасно її очільником. Він зробив німецьку мову придатною для лірики, підніс жанр фейлетону і подорожніх нотаток до рівня мистецтва, і надав мові стилістичної легкості та елегантності. Ліричні вірші раннього періоду творчості Гейне були об’єднані в збірку «Книга пісень» (1827), що принесла йому визнання у Німеччині, а згодом і в інших країнах Європи. За життя автора її видавали 13 разів. Чимало віршів поета було покладено на музику Робертом Шуманом, Францом Шубертом, Йоганнесом Брамсом, Петром Чайковським, Ріхардом Штраусом, Едвардом Грігом та іншими.

Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

Створено: 11.12.2017
Переглядів: 275© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.