Світ вражень і натхнення в бібліотеці

У рамках екскурсійних заходів до Всеукраїнського дня бібліотек Одеську національну наукову бібліотеку відвідали учні художньої арт-студії КИТ. Юні читачі мали нагоду ознайомитися з інформаційними можливостями бібліотеки, отримати консультацію про пошук необхідної літератури, а також поринути у цікавий простір історії та таємниць найбільшої книгозбірні Півдня України. Також у рамках екскурсії юні художники завітали до відділу мистецтв, де вони мали змогу переглянути рідкісні та сучасні видання з фонду ОННБ, які висвітлюють різні види мистецтва, а також дізнатися про історію моди та етапи її розвитку, адже мистецтво надихає дитину на творчість, дає поштовх до формування морально-етичних принципів і естетичних смаків, вчить пізнавати світ за законами любові, краси і добра.

Надихнувшись бібліотекою та книгами, викладачі та учні арт-студії КИТ під час своїх творчих занять вирішили наповнити фарбами палітру, розставити мольберти, закріпити чисті полотна й почали малювати свої враження, якими потім і поділились з працівниками ОННБ, передавши їм свої малюнки.

 foto-1.jpg

На фото - Анна Темюк, зав. сектору презентації бібліотечних фондів відділу зв’язків з громадськістю і реклами ОННБ, яка ознайомила дітей з мистецтвознавчими новинками у фондах ОННБ

Створено: 13.10.2017
Переглядів: 336© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.