Мистецька складова книжкового форуму

misteckii-yarmarok.jpg

XVIII Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині», яка відбудеться 9-11 червня 2017 р., пропонує своїм відвідувачам як традиційні, так і нові заходи. Серед новинок – «Мистецький ярмарок», який проходитиме вже третій рік поспіль. Його було започатковано у 2015 році

Мета заходу – збереження, примноження і популяризація народної національної культури серед широкого кола громадськості, зокрема дітей та молоді, розуміння її глибинного змісту і значення у сьогоденному житті.

В акції, яка відбудеться 9 та 10 червня, візьмуть участь провідні фахівці декоративно-прикладного мистецтва Одещини, а також лауреати обласної премії ім. Ростислава Палецького, заснованої Одеським обласним центром української культури.

На ярмарку майстри представлять широкий асортимент авторських виробів, виготовлених в різноманітних техніках, а саме: вишивка, бісеро- та соломоплетіння, художня кераміка, народна іграшка, народні музичні інструменти, флористичні картини та ще багато цікавого.

Зокрема, планується проведення низки майстер-класів для дітей та дорослих за участі майстрів народного мистецтва України: з петриківського розпису, писанкарства, соломоплетіння та декупажу.

Організатори докладуть зусиль, аби нинішній «Мистецький ярмарок», як і минулорічний, пройшов успішно та викликав живий інтерес в учасників та гостей книжкового форуму.

Сторінка події у Фейсбук 
#Мистецький ярмарок

Створено: 30.05.2017
Переглядів: 2164
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.