До 235-річчя від дня народження М.С. Воронцова

До 235-річчя від дня народження М.С.Воронцова (1782-1856) фахівці відділу краєзнавства "Одесика" ОННБ пропонують електронну експозицію «Воронцов і Одеса».

На виставці представлені біографічні документи з фонду ОННБ, які висвітлюють життєвий і творчий шлях новоросійського генерал-губернатора, мецената і благодійника князя Михайла Семеновича Воронцова. Представлені періодичні та ілюстративні видання розкривають його величезний внесок у розвиток південного регіону, адже як генерал-губернатор він сприяв бурхливому економічному розвитку нашого міста та краю, розвитку торгівлі та землеробства, освіти і культури. У «Воронцовську епоху» в Одесі було створено кілька навчальних закладів, почала виходити перша газета – «Одесский вестник» (французькою та російською мовами), відкрилися перша публічна бібліотека та перший музей старожитностей.

Електронна експозиція стане у пригоді широкому загалу користувачів, які цікавляться історією Одеси.

Створено: 08.05.2017
Останнє оновлення: 21.05.2017
Переглядів: 975
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.