До 160-річчя Федора Нестурха (Нештурха). Анонс

neshturh.jpg

До 160-річчя від дня народження відомого архітектора, художника, педагога та громадського діяча, члена одеської «Просвіти» Ф.П.Нестурха (1857-1936) з 3 по 31 травня у відділі рідкісних видань і рукописів експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Зодчий Федір Павлович Нестурх».

На виставці представлені періодичні та ілюстративні видання, які висвітлюють життєвий і творчий шлях відомого архітектора, а також унікальні документи з фонду ОННБ: біографічні матеріали, підготовлені його сином Михайлом Нестурхом, мемуари Федора Павловича.

Окремий розділ виставки, присвячений історії зведення будівлі тоді Одеської міської публічної бібліотеки за проектом архітектора, що включає статті, архітектурні проекти і фотодокументи.

Експозиція розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури

 

Створено: 28.04.2017
Останнє оновлення: 23.05.2017
Переглядів: 588© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.