«Попіл Чорнобиля» – книжково-ілюстративна виставка

foto_1.jpg

З 26 квітня 2017 року в головному читальному залі експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Попіл Чорнобиля».

В експозиції представлені правові документи, що прийняті урядом після аварії на Чорнобильській АЕС (Закон України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», законодавчі акти та нормативні документи про соціальний, медичний та протирадіаційний захист постраждалих в Україні внаслідок Чорнобильської катастрофи), книжкові видання та періодика, що розповідають про ці трагічні події і наслідки катастрофи.

Окремий розділ експозиції присвячений героям-ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС. Буде також представлено розділ – «Чорнобиль в художній літературі», який формують твори українських і закордонних авторів, поезію та прозу. В них реакція суспільства на Чорнобильську трагедію. Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

***

Інші тематичні публікації:

До дня Чорнобильської трагедії : в Одеській національній науковій бібліотеці завершилася декада екологічної книги “До дня Чорнобильської трагедії”, яка тривала з 26 квітня по 6 травня 2017 року

Створено: 19.04.2017
Останнє оновлення: 11.05.2017
Переглядів: 318© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.