Бібліотечна акція «Книжкові скарби дітям»

1.jpg

1-2 червня 2016 року в ОННБ до Дня захисту дітей та Міжнародного дня дітей-жертв агресій було проведено бібліотечну акцію «Книжкові скарби дітям».
До уваги відвідувачів було запропоновано: бібліографічний огляд-екскурсія книжкової експозиції: «Книжкові скарби – дітям!», яка складається з підрозділів: «З книгою відкриваю світ», «Казки народів світу: сучасні видання», «У ритмах рим: дитячі вірші та приказки», «Для вас, юні шукачі пригод і принцеси»; книжково-документна виставка «Державна політика у сфері забезпечення захисту прав дитини в Україні»; виставка дитячого малюнка «Моя улюблена книга»; безкоштовні екскурсії по бібліотеці для дитячих груп та безкоштовний запис до бібліотеки учнів старших класів і вчителів ЗОШ м. Одеси і Одеської області. Насиченою і цікавою для юних користувачів, їх батьків та вихователів стала програма святкового заходу.


У вітальному виступі заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи, заслужений працівник культури України Ольга Бєльницька зосередила увагу на нових надходженнях дитячої літератури до фондів ОННБ, зокрема представила чудове видання популярної серед малечі і дорослих казки Івана Франка «Лис Микита»

3.jpg
З вітальним словом до присутніх звернулась Ірина Жукова, начальник відділу з реалізації соціальних програм захисту населення в Київському районі м. Одеси, комунального закладу «Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарського забезпечення»

4.jpg
Питання державної політики у сфері забезпечення захисту прав дитини в Україні порушили: Лідія Жукова, заступник начальника відділу легалізації правової роботи і правової освіти управління юстиції Одеської міської ради, та Марина Житнік, завідувач довідково- інформаційного відділу ОННБ (бібліографічний огляд нової літератури за темою: «Захист прав дитини в Україні»)

5.jpg
Захоплення дітей та дорослих викликав майстер-клас «Книжкові герої на сцені», який проводила Світлана Прокоф’єва, художник Одеського обласного театру ляльок, член Спілки театральних діячів України, член UNIMA (Union Internationale de la Marionnette)

6.jpg
Діти мали змогу відчути себе акторами-лялькарями

7.jpg
Корисною і цікавою стала зустріч з дитячою письменницею Оленою Карачевською (Одеса)

8.jpg
Юні відвідувачі бібліотеки активно долучились до акції «Твори Івана Франка – для дітей»: читали вголос вірші та прозові уривки з творів Івана Франка

9.jpg
Під час подорожі бібліотекою діти та дорослі ознайомилися з історією бібліотеки та отримали практичні навички пошуку книги у каталогах ОННБ, відвідали відділ мистецтв та переглянули мистецькі видання – від сучасних до раритетних, а також побували у відділі краєзнавства «Одесика». Завітали також до електронного читального залу-медіатеки інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», де ознайомилися із сучасними інформаційними та інноваційними технологіями ОННБ.

02.06.2016

Створено: 02.06.2016
Останнє оновлення: 14.06.2016
Переглядів: 589© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.