Краєзнавчі ресурси партнерів ОННБ

Започатковано проект співпраці відділу краєзнавства «Одесика» Одеської національної наукової бібліотеки спільно з редакційною колегією культурологічного та мистецтвознавчого журналу «Аркадія» щодо доступу до електронних версій та його популяризації.

Культурологічний та мистецтвознавчий журнал «Аркадія» був заснований у грудні 2003 року і являє собою фахове видання в галузі теорії та історії культури (затверджено постановою ВАК України 30 червня 2004 року № 4 05/7, Бюлетень ВАК України, 2008, № 4). Головним редактором видання був декан гуманітарного факультету ОНПУ – доктор мистецтвознавства, професор А. Г. Баканурський.

На сторінках журналу представлені публікації мистецтвознавчого спрямування, культурологічного та культурно-історичного характеру, а також містять публікації молодих авторів. Запрошуємо всіх ознайомитись з фаховим журналом та стати авторами нових публікацій.

Створено: 16.03.2016
Оновлено: 18.03.2016
Переглядів: 25970
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.