Виставки Одеси · 27.08.2019

Музеї прагнуть діалогу

Чергову експозицію на основі нової концепції запропонував Музей сучасного мистецтва Одеси (вул. Леонтовича, 5). Це соціокультурний проект, який демонструє значні можливості молодого музею, заснованого десять років тому у нових політичних та економічних умовах, і який його фундатори розглядають як своєрідну альтернативу традиційним, державним музейним установам. Музеї, як і мистецтво, розвиваються на антитезі, запереченні сталого.

Читати далі →

Виставки Одеси · 12.07.2019

«Кольоровий архів»: про колекціонерів і колекціонування

Виставки творів мистецтва з приватних колекцій в Одесі – це традиція, яка бере свій початок з ХІХ ст. Сьогодні подібні проекти здійснюють як державні, так і приватні музеї. Ретроспективна виставка під назвою «Кольоровий архів» із зібрання одеського колекціонера Євгена Демьонка нині відкрита в Музеї сучасного мистецтва Одеси (МСМО)

Читати далі →

Виставки Одеси · 20.03.2019

Ювілейна виставка Анатолія Горбенка

Ювілейна виставка з нагоди 75-річчя народного художника України, громадського діяча, педагога, голови Одеської обласної організації НСХУ Анатолія Горбенка відкрилася в Одеському музеї західного і східного мистецтва.

Читати далі →

Виставки Одеси · 01.02.2019

Авангардний настрій колажу

В умовах нинішнього уповільненого процесу формування художнього ринку в Україні митці дедалі частіше виступають з ініціативами в ролі авторів проектів, кураторів виставок. Згадаймо хоча б нещодавню ІІ Всеукраїнську і міжнародну бієнале «Море акварелі», чи пересувну виставку «Мамай мандрує». 

Читати далі →

Виставки Одеси · 13.12.2018

Одісея Мамая

Серія виставок «Мамай мандрує» нещодавно заявила про себе знову у виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею. Цей проект започаткований у 2015 році (куратор Віктор Гоманюк). Поштовх йому дали роботи родини Триколенків, які знаходяться в колекції Олександра Циркуна. 
Жителі багатьох міст Одещини могли ознайомитися з доробком митців з Одеси, Южного, Чорноморська, Балти.

Читати далі →

Виставки Одеси · 06.12.2018

Українська вишиванка Причорноморського краю

Побачила світ книга «Українська вишивка» (упорядкування й художнє оформлення Лариси Дем’янишиної), в якій досліджується історія українського костюма Північно-Західного Причорномор’я. Це плід багаторічної напруженої праці істориків, етно-графів, художників, дизайнерів, краєзнавців. 

Читати далі →

Виставки Одеси · 14.11.2018

Мистецтво в ритмі серця
Назустріч "Морю акварелі-2018"

Мистецька Одеса готується до відкриття ІІ бієнале всеукраїнської і міжнародної виставки «Море акварелі», яке відбудеться в Одеському музеї західного і східного мистецтва 20 листопада о 15.00. Цій події була приурочена прес-конференція в приміщенні Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України (ООО НСЖУ, – проспект Т. Шевченка, 11). 

Читати далі →

сторінка 1 з 16