Виставка нових надходжень

У світі цікавого

Нові надходження за грудень 2018 р.

Анотація

Туреччина багатолика країна з багатою історією, багатовіковою культурою, різноманітними пейзажами від білих піщаних пляжів до захмарних гір і вапняних терас Памуккале, які перенесуть вас в білосніжну зиму посеред літа.

Ця земля пам’ятає воїнів Олександра Македонського, легендарних захисників Трої, султана Мехмеда II Завойовника, який в’їхав в головний храм Константинополя на білому коні. І сьогодні можно повернути час назад, відвідавши стародавні міста Ефес і Фаселіс, вшанувавши християнські святині музей Айя-Софія в Стамбулі і печерні церкви долини Гереме, пройшовши вузькими вуличками старовинних міст.

Тут Азія перетинається з Європою, а Схід зустрічається з Заходом. Стамбул як і раніше зберігає велич і особливу, чарівну атмосферу, не дарма Наполеону Бонапарту приписують слова: «Якби весь світ був однією країною, то Стамбул став би її столицею».

У Туреччині вас чекає безліч відкриттів: вражаючі твори мистецтва, гостинність і привітність простих людей, чарівний звук азана, який закликає віруючих до молитви, строкаті базари, неперевершений смак східних солодощів і кави. 250 ілюстрацій, представлених в книзі, допоможуть побачити Туреччину у всій її красі і різноманітті.

 

 

Детальніше >