Виставка нових надходжень

У світі цікавого

Нові надходження за серпень 2018 р.

Анотація

Дейв Еґґерс американський письменник, редактор, видавець і сценарист. Засновник видавництва McSweeney's; співзасновник некомерційного молодіжного письменницько-навчального центру 826 Valencia у Сан-Франциско. Автор роману «Сфера», що був екранізований 2017 року.

«Сфера» науково-фантастичний роман з елементами антиутопії американського письменника Дейва Еґґерса. Книжка стала жорсткою сатирою на сучасний світ інформаційних технологій, соціальних мереж і споживчих відносин.

Молода та цілеспрямована Мей Голланд лише нещодавно закінчила коледж. Завдяки рекомендаціям своєї подруги й колишньої сусідки по кімнаті Енні, Мей потрапляє на роботу до величезної компанії «Сфера», заснованої трьома Мудрецями. «Сфера» об’єднує в єдину систему електронну пошту своїх користувачів, сторінки в соціальних мережах, інформацію про банківські картки і покупки. Відтак світ проінформований не лише про кожен твій крок, а й про кожен нерівний подих чи пришвидшене серцебиття. Від інформації про тебе у соцмережі залежить твій успіх, а кожна зайва хвилина, що ти її проживаєш поза об’єктивами камер стежень, визначає рівень твого лузерства та асоціальності. «Сфера» постає як компанія-монополіст, яка будь-що прагне зробити світ максимально прозорим та відкритим. Ключовими постулатами компанії є: «таємниця це брехня», «приватність це крадіжка», «ділитися це любити».

Детальніше >