Нові надходження за червень 2020 р.

Анотація

Книга присвячена одному із засновників академії - інженеру-технологу Вольдемару Георгійовичу Рейсіху (1876-1919), який очолював Одеську школу борошномелів (1903-1907) і організував на її базі Одеське млино-технічне училище (1909-1919). Це був надзвичайно цілеспрямована, енергійна і працьовита людина. За підтримки професійних і громадських організацій країни, Півдня України та Одеси, а також незмінний допомоги піклувальної ради В.Г. Рейси забезпечив впевнений розвиток очолюваного ним закладу. Незаперечна його роль у створенні фундаментальних передумов для реорганізації млиновий-технічного училища до вищого навчального закладу, що згодом і здійснилося.

В історію Одеси Вольдемар Георгійович увійшов не тільки як авторитетний професіонал, але і як активний громадський діяч. Він брав активну участь в боротьбі за права етнічних німців. В.Г. Рейс був заступником голови ЦК німецьких колоністів Причорномор'я і на цій посаді зробив вагомий внесок в об'єднання німецького населення Півдня України в єдиний Союз.

Дане видання призначене історикам, краєзнавцям, працівникам харчової промисловості, викладачам харчових вузів, аспірантам, студентам, всім, хто цікавиться історією зернопереробної промисловості і історією нашого міста.

Детальніше >

Переглядів: 4199