← Історія та етнографія (за листопад 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Плекаємо патріотів: Свята і дати українського народу 2016 / Дніпропетр. обл. універс. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, Від наук. інформації та бібліографії ; уклад. В. А. Піскун ; відп. за вип. Т. О. Абраїмова. – Дніпропетровськ : ДОУНБ, 2015. – 152 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Видання «Плекаємо патріотів: Свята і дати українського народу 2016» містить хронологічний перелік дат, які відзначаються міжнародним суспільством. Перелік найбільш важливих православних та народних свят, перелік дат, які відзначаються в Україні як державні чи професійні світа. Видання містить багато матеріалів прикладного характеру: найвизначніші православні свята охарактеризовані народними обрядодіями; міжнародні дати та дати державних та професійних свят подані з тематичними, фактографічними та статистичними довідками щодо реалій українського суспільства; до кожної дати додано термінологічне тлумачення основних понять.

Видання має алфавітно-предметний покажчик і за змістом охоплює весь 2016 рік.

Надані матеріали стануть у нагоді вчителям, вихователям, бібліотекарям, студентам, учням старших класів і всім бажаючим долучитися до вічних цінностей і духовного надбання поколінь.