← Література (за липень 2021 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Гаврош О. Д. Геніальне кохання : [фантаст. повість] / Олександр Дюлович Гаврош ; худож.-іл. О. С. Арістова ; гол. ред. О. В. Красовицький ; відп. за вип. Г. С. Таран. – Харків : Фоліо, 2021. – 220, [2] с. : іл. – (Машина часу; кн. 4).

Анотація

Фантастична повість Олександра Гавроша «Геніальне кохання» — четверта книжка серії «Музей пригод» (три попередні — «Музей пригод», «Врятувати Тараса Шевченка» та «Героїчні канікули» — вийшли друком у видавництві«Фоліо»).

Дивовижні мандрівки на кріслі-гойдалці — загадковому порталі переміщення в часі — тривають! Цього разу герої опиняться на весіллі самого Каменяра — Івана Франка, познайомляться з його нареченою, з Миколою Лисенком, з молодими «громадівцями». Але найцікавіші пригоди чекають на юну завідувачку фондів Музею раритетів Яну Приймак, незадоволену своїм приватним життям і розчаровану в сучасних чоловіках, яка, потрапивши у ХІХ століття, раптом зустріне там свою любов. Та чи зможе вона залишитися зі своїм коханим, дізнаєтеся, прочитавши нову повість О. Гавроша.