← Анексія Криму. ООС (за вересень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Тихий В. В. Наші Котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану : кіноповість ; Бліндаж / Володимир Вікторович Тихий, Валерій Борисович Пузік ; худож.-іл. Є. В. Матвієнко ; худож.-оформ. Т. О. Калюжна. – Харків : Фоліо, 2020. – 251, [1] с. : іл.

Анотація

Кіноповість «Наші котики» - це трагікомічна розповідь про пригоди бійців АТО, створена за мотивами сценарію однойменного фільму режисера Володимира Тихого, який він написав у співавторстві з Валерієм Пузіком. Події розгортаються на початку гарячої фази війни на сході України. На одну з позицій фронту заступають на бойове чергування головні герої інженер, актор і продавець квітів. Воїни-добровольці, як і тисячі їхніх побратимів, і гадки не мають, що відіграють вирішальну роль у захисті Батьківщини поки ставатиме на ноги боєздатна регулярна армія.

Історії головних героїв з позивним Літо, Професор і Грін, які доброволець Валерій Пузік узяв з реального фронтового життя, передовсім писалися для вебсеріалу «Бліндаж». У виданні вміщено дев’ять сюжетів.