← Євроінтеграція (за липень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Україна в системі європейської інтеграції : [в 2 ч.] / М. Палінчак, В. Приходько, В. Химинець [та ін.] ; ред.-упоряд.: В. Шинкар, О. Єгорова, С. Рошко ; Ужгород. нац. ун-т. – Ужгород : РІК-У, 2016. – 339 с. – (Кафедральна бібліотека. Міжнародні економічні відносини). – Зміст: Ч. 1. Монографія ; Ч. 2. Навч. посіб.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У монографії в логічній послідовності: «теоретичні основи – практика – власні оцінки – дискусійні питання» розглянуто актуальні проблеми інтеграції України, її економіки та політичних і громадянських інституцій до європейського співтовариства у її політико-правовому, зовнішньоекономічному, територіально-виробничому та інноваційно-інвестиційному вимірах. У доданому навчальному посібнику-практикумі подані контрольні запитання, які дають можливість забезпечити всебічну підготовку читачів до вирішення практичних завдань в реальному секторі економіки. У додатках наведена законодавча база, офіційна та корпоративна статистика та презентації.

Для студентів спеціальностей економіки та державного управління вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів, усіх зацікавлених проблемними питаннями європейської інтеграції.