← Персоналії (за липень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Гнідь Володимир. Віхи життєвого шляху (спогади і роздуми) / Володимир Гнідь. – Львів : Растр-7, 2016. – 308 с. : фотоіл.

 

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Тривалий час автор виношував думку написання спогадів про непростий шлях сільського хлопця з родинного гнізда зі села Йосипівка до сьогоднішнього уже в літах багатого досвідом мужа. Тим більше, що на його життєвому шляху зустрічалися неординарні особистості, цікаві творчі колективи, відомі керівники творчих організацій, про діяльність, яких просто необхідно було описати. Важливо, що життя автора охопило величезні суспільні зрушення, перехід від життя у «союзі братніх народів» до вільної, незалежної держави Україна. Цей суспільний злам відобразився й на поступках людей.

Керуючи самодіяльними хорами, автор здійснив численні подорожі країнами Західної Європи, беручи участь у фестивалях і конкурсах. Набутий там досвід він прагне передати зацікавленим людям, бо на його шляху зустрічалися видатні композитори, диригенти, просто творчі особистості.

Надихнули на написання цих спогадів глибокі роздуми його брата Богдана Гнідя – заслуженого артиста України, співака Національної опери України, професора Київської національної музичної академії імені П. Чайковського, викладені у книзі «Богдан». Підготовлена автором книга спогадів доповнює і перегукується з книгою брата.