← Література з питань медицини (за лютий 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Кондратова М. Кривое зеркало жизни. Главные мифы о раке, и что современная наука думает о них / Мария Кондратова ; науч. ред. Дмитрий Купраш ; ред. Наталья Нарциссова ; ил. Олег Добровольский. – Київ : Альпіна Паблішер, 2019. – 309, [1] c.

Анотація

Мало яке захворювання або стан людського організму оточене такою кількістю міфів і домислів, як рак. При цьому в основі багатьох міфів лежать відгомони реальних наукових теорій, до невпізнання перекручених «усною народною творчістю» в пересудах і переказах.

Автор книги, молекулярний біолог Марія Кондратова, що працює в паризькому Інституті Кюрі, поставила перед собою завдання відокремити зерна від плевел і дати читачеві доступне, але разом з тим наукове уявлення про природу ракових захворювань і сучасні підходи до їх діагностики та лікування.

Молекулярна онкологія - вражаючий приклад того, як фундаментальне наукове знання про структуру геному і системах клітинної регуляції втілюється в ліки і методи діагностики, які рятують тисячі життів. І ця книга, незважаючи на очевидний драматизм обраної теми, нема про хвороби і смерті, а про життя - її складності, крихкості і красі.