← Анексія Криму. ООС (за вересень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Життя, обірвані війною. Книга пам'яті полеглих кам'янчан, 2014-2017 : документальні нариси / Ред. - упоряд. Любов Володимирівна Алексієвська ; передм. Андрій Білоусов, Сергій Савченко, Андрій Яловий. – Кам'янське : ВД Андрій, 2018. – 367 с. : фотоіл., портр. – (Бібліотека "Кам'янське-Дніпродзержинськ").

Анотація

Книга пам’яті містить у собі 48 документальних нарисів про вихідців з Дніпродзержинська-Кам’янського, життя яких обірвалося на українській землі у 2014-2017 роках спочатку на майдані Незалежності в місті Києві, а потім – на сході України під час Національно-визвольної російсько-української війни, яка увійшла до новітньої історії України як АТО. Написані слідами живих спогадів, змішаних з болем і сльозами, нариси відтворюють моменти мирного життя учорашніх чоловіків, синів і братів, які мріяли і любили, займались мирною працею, але в тяжкий для країни час стали воїнами. Їхні життя несправедливо обірвала війна, але пам’ять про них продовжує жити серед нас.

Герої-земляки пішли у вічність, щоб ми жили спокійно і щасливо, зробили Україну і рідне місто гідними для життя працелюбних і волелюбних нащадків запорозьких козаків. Українці, а особливо кам’янчани, діти й онуки повинні знати правду і пишатись безсмертними вчинками наших захисників.

Книга розрахована на широке коло читачів.