← Довідники, словарі, атласи з різної галузі (за серпень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Колупаєва А. А. Путівник для педагогів та батьків дітей з особливими потребами. Діти з особливими потребами в загальноосвітньому просторі: початкова ланка : теоретичне підґгунтя : контакт учителя та дитини : соціалізація дитини : зарубіжний досвід / Алла Анатоліївна Колупаєва, Оксана Миколаївна Таранченко. – Харків : Ранок : Кенгуру, 2018. – 111 с. – (Інклюзивна освіта).

 

Анотація

У навчально-методичному посібнику висвітлюються особливості розвитку, навчання та виховання дітей з найскладнішими порушеннями психофізичного розвитку. Посібник містить методичні прийоми, що уможливлюють забезпечення навчальних потреб таких учнів в інклюзивних умовах загальноосвітнього закладу; опис специфіки роботи з батьками таких школярів і фахівцями; поради стосовно корисних ресурсів, що сприятимуть удосконаленню інклюзивної практики.

Посібник адресовано педагогам загальноосвітніх закладів, методичним працівникам, слухачам курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти, студентам педагогічних вузів, батькам дітей з особливими потребами, працівникам соціальних служб.