← Персоналії (за березень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Гунченко Н. Увага! Мотор! Дивовижна сила живого слова / Нелла Олексіївна Гунченко ; худож.-оформ. Д. О. Чмуж. – Харків : Фоліо, 2018. – 111 с., [2] вкл. арк. іл.

Анотація

До автобіографічної книжки члена Національної спілки журналістів України Нелли Гунченко «Увага! Мотор!» увійшли розділи про «дивовижну силу живого слова». Опираючись на власний досвід, автор з багаторічним стажем роботи режисером Харківського обласного радіо розповідає про те, як правильно й виразно висловлювати свої думки, встановлювати контакти з людьми у будь-якому середовищі. Бо саме володіння художнім словом розширювало горизонти її творчості. Свого часу Нелла Олексіївна мала авторські програми на радіо, була «голосом» Харківського метрополітену, вела концерти у парку відпочинку ім. Горького...

На пенсію вона пішла у 70 років, але і у такому поважному віці не втратила притаманного їй оптимізму та почуття гумору. На основі власних щоденників, збережених у пам'яті оповідок Н. Гунченко написала книжку, яка може бути цікавою і корисною для всіх, хто хоче навчитися говорити так, щоб його почули, зрозуміли і запам’ятали сказане.