← Література (за березень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Нечуй-Левицький І. Кайдашева сім'я : повісті / Іван Нечуй-Левицький ; відп. за вип. К. В. Озерова. – Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. – 317,[1] с. – (Перлини української класики).

Анотація

Іван Нечуй-Левицький, видатний майстер художньої прози, за півстоліття творчої діяльності написав понад 50 романів, повістей, оповідань, п’єс, казок, нарисів, гуморесок, літературно-критичних статей. Найвідомішим твором письменника стала його соціально-побутова повість «Кайдашева сім’я». Твір навіть було екранізовано, а головні ролі у стрічці зіграли відомі українські актори Богдан Ступка і Раїса Недашківська.

Усе змішалося в домі» Кайдашів, коли старший син Карпо одружився з Мотрею. Дівчина «серце з перцем» одразу не сподобалася прискіпливій свекрусі. Стіни Кайдашевої хати двигтіли від сварок. А коли молодший Лаврін привів наречену Мелашку, то про мир і злагоду забули назавжди!

У цій повісті так легко впізнати будні багатьох українських родин. Тут усе як у житті: сміх і сльози, пристрасть і прикрощі, мрії, що розбиваються об землю, і найголовніше всепереможна любов!