← Енциклопедії, довідники (за квітень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Кишеньковий довідник лікаря – експерта ортопедо-травматологічної МСЕК / Л. Ю. Науменко, О. Є Лоскутов, Н. С. Колісник [та ін.], ДЗ «Дніпропетр. мед. акад. МОЗ України»; за заг. ред. Л. Ю. Науменка. – Кіровоград : Імекс-ЛТД, 2016. - 301 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У кишеньковому довіднику в стислій формі наведені сучасні уявлення про клініку і лікування дефектів і ушкоджень опорно-рухового апарату, про вроджені та набуті неспецифічні і специфічні інвалідизуючі захворювання опорно-рухового апарату. Особлива увага приділена туберкульозу кісток і суглобів. Наведені сучасні зразки формулювання клініко-експертних діагнозів та найбільш раціональні рішення з урахуванням сучасних досягнень клінічної медицини та існуючих законодавчих і нормативних документів діючих в Україні.

У довіднику 10 таблиць та 144 зразки орієнтовних експертних висновків, список літератури включає 10 джерел, перелік законодавчих і нормативних документів та протоколів надання медичної допомоги складає 15 найменувань.

Довідник розрахований на лікарів-експертів ортопедо-травматологічних МСЕК та ЛКК, на лікарів-курсантів факультетів післядипломної освіти та лікарів спеціалізованих ЛПЗ, аспірантів, лікарів-інтернів.