← Анексія Криму. АТО (за квітень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Харарі Ювал Ной. Людина розумна =Sapiens : a brief history of humankind : історія людства від минулого до майбутнього / Ювал Ной Харарі; пер. з англ. Я. Лебеденко. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 543 с. : іл.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Дослідження, що стало світовим бестселером №1 за версією The New York Times та лідером продажів на Amazon.com, ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до сьогодення і примушує задуматися: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим.

Долучиться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення.

У книжці ви не знайдете нудної хронології та сухих дат, але разом з автором розмірковуватиме про численні «чому?».

Чому Людина Розумна отримала шанс на майбутнє та що винищило її найближчих древніх родичів? Чому перехід від збиральництва до сільського господарства став пасткою для людини й погіршив її життя? Чому могутні імперії інків та монголів зазнали краху та були переможені нечисленними групами європейців? Що таке «теорія пліток» і як розмови про те, чого насправді не існує, підняли людину на вищий щабель цивілізації? Що спільного між релігією та ідеологією? Чим відрізняються християнство та буддизм? Як гроші та кредити стали однією з основних рушійних сил цивілізації? Чому зруйновані імперії досі керують людством?