← Література (за вересень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Хвещук Ю. Літавиця : збірка новел та казок / Юлій Хвещук ; упоряд. і ред. Юрко Антонюк, Соломія Антонюк, Віктор Рог. – Київ : УВС ім. Ю. Липи, 2018. – 187 с.

Анотація

Він був блискучим аналітиком та публіцистом, талановитим автором. Його перу належать десятки публікацій на ідеологічні та суспільно-політичні теми у газетах «Нація і держава», «Шлях перемоги», у журналі «Визвольний шлях», інтернет-виданні «Український погляд» і «Націоналістичному порталі» та багатьох інших виданнях. Після його смерті неопублікованими залишилась низка новел. Новели ці певним чином є парадоксальні, унікальні та неповторні, у них поєднуються, здавалося б, непоєднувані теми – національно-визвольний рух українців та містика.

Збірка оповідань Юлія Хвещука «Літавиця» буде несподіванкою для читачів. Образ зірки, що набуває людських рис – юнака чи дівчини, але завжди юних, вродливих і звабливих. Ця зваба небезпечна, бо веде за собою смерть. Смерть, але не як розпач, а як заспокоєння, умиротворення. Смерть у Юлія Хвещука – не стара баба з косою, а юна красуня…