← Література (за липень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Горовий Р. Гагарін і Барселона : повість / Руслан Горовий ; відп. за вип. Артем Лобанов. – Київ : ТаТиШо, 2017. – 128 с.

Анотація

«Гагарін і Барселона» – збірка вибраних оповідань та повістей українського журналіста, автора, режисера та керівника відомого проекту «Служба розшуку дітей», головного режисеру «Магнолія-ТВ», заслуженого журналіста України, режисера низки короткометражних фільмів, письменника і автора пісенних текстів. «Гагарін і Барселона» – четверта прозова книжка Руслана Горового.

У цій книжці немає жодної вигаданої історії чи персонажу – всі вони взяті з реального життя та доповнені власним, доволі багатим та різноманітним, життєвим досвідом автора. А повість «Дев’яноста хвиля міграції» – майже автобіографічна... Тож ця книжка не читається – вона проживається. Це – більше, аніж просто книжка...

Кузьма Скрябін: «Книжка – Бомба! Сила інтелекту і слова автора робить наш примітив родзинкою літературного твору. Книжка про життя наше, така страшна, що аж смішна. Парадоксально, але правда».

Кость Бондаренко: «Руслан Горовий робить спробу дати кілька ілюстрацій до літопису сучасності – ілюстрацій яскравих і чесних, які у майбутньому допоможуть не стільки побачити, скільки відчути нашу епоху. Відчути так, як її відчували ми, сучасники».