← Персоналії (за червень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

"Музична Україніка" (композитори України у парадигмі світової музичної культури) : збірник тез Всеукраїнської науково-практичної конференції, 15 лютого 2018 р., м. Дрогобич / Львів. обл. держ. адм., Департамент з питань культури, національностей та релігій, Нац. Всеукр. музична спілка, Львів. обл від-ня, Дрогоб. муз. коледж ім. Василя Барвінського ; ред.-упоряд. Ольга Сеник. Львів : Растр-7, 2018. – 143 с.

Анотація

У збірнику вміщено тези учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Музична Україніка" (композитори України у парадигмі світової музичної культури») із присвятою 130-річчю від дня народження Василя Барвінського, ім’я якого носить Дрогобицька музична інституція. Свої наукові дописи пропонують наукова спільнота України, а також викладачі початкових та середніх спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. В матеріалах висвітлено різновекторні аспекти композиторської творчості митців-сучасників та композиторів, твори яких ідентифікуються як «золотий фонд» України, а також роль українського інструментального мистецтва у збереженні етногенетичної пам’яті.

Видання адресоване науковцям, викладачам та студентам музичних ВНЗ, а також усім, хто цікавиться композиторськими тенденціями митців України від минулих часів до сьогодення.