← Анексія Криму. ООС (за травень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Маркітантов В. Ю. Російська гібридна війна: від доктрини до тактики : навчальний посібник / Вадим Юрійович Маркітантов, Олександр Вікторович Рибщун, Ю. В. Столяр ; Кам'янець-Подільський нац. ун-т ім. Івана Огієнка. – Кам'янець-Подільський : Друкарня "Рута", 2018. – 232 с. : іл.

Анотація

У посібнику розкрито сутність гібридної війни, стратегічні цілі та наміри РФ, її «національні інтереси». Висвітлено досвід застосування силових та ненасильницьких методів врегулювання сепаратистських конфліктів у світі. Проаналізовано еволюцію сучасної російської нетрадиційної війни. Основна увага сконцентрована на російській нетрадиційній війні проти України. Розкриваються російські тактика, методи і процедури в Криму та Східній Україні. Подано характеристику основних видів озброєння незаконних збройних формувань та російських військових, що застосовуються в зоні конфлікту.

Посібник призначений для студентів та викладачів кафедри військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, інших вищих військово-навчальних закладів Міністерства оборони України, а також студентів спеціальностей гуманітарного спрямування, хто причетний до досліджень, пов’язаних із сепаратизмом на Донбасі, тактикою та ходом гібридної війни в Україні.