← Конкурс. Номінаційний список (за травень 2018 р.)
< Попередня книга

Бібліографія

Яріш Я. Самійло / Ярослав Іванович Яріш ; худож. Олександр В. Продан. – Київ : Час майстрів, 2017. – 197, [2] с. : іл. – (Рекомендуємо прочитати).

Анотація

Звідки беруться козарлюги? Невже ними стають звичайні хлопці? Козак. Міцний і кремезний, як дуб, широкоплечий, у вусі сережка, голова і підборіддя поголені – залишилися тільки вуса та довгій чуб на тімені. Козак – палкий, сміливий, відважний, вправний, кмітливий і сильний духом, незламною волею, непохитною вірою та сповненим любов’ю серцем. Козак – то справжній муж, який все може, бо потужний і все здужає!

Самійлу було лише 12 років. Доля вже давно забрала у нього батьків, змусила самотужки орати поле і стати опорою для старенького дідуся і малої сестрички.

Та коли прийшла справжня біда, за спиною Самійла вітер розносив попіл зруйнованої домівки, а попереду лежало Дике Поле, за краєм якого молодша сестричка вже втратила надію на порятунок. І десь серед цього безмежжя на нього чатують вороги та небезпечні темні істоти Буй-Тур, Песиголовець. Тлустий Кіт і Грифон, чекає безстрашне козацьке братство та духовний наставник – славетний Мамай, а з ним прийде й пізнання того, що таке побратим, свобода, воля, честь і любов.