← Анексія Криму. ООС (за березень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Клеменсен О. Літо-АТО / Олаф Клеменсен ; іл. Соня Атлантова. – Київ : Люта справа, 2015. – 318 с. : іл.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Книга Олафа Клеменсена «Літо-АТО» містично пережиті та поетично трансформовані у вигляді прозових мініатюр події, які відбувались під час боротьби українців та всього, що їх оточує, за свободу на Майдані, в зоні АТО та в зовсім інші історичні періоди, наприклад, коли на цю землю прийшли шотландці.

Це чи то хронічки певного проміжку часу, чи то глибоке занурення у світ внутрішніх образів. Автор створює власну міфологію дуже тонку та інтимну, і водночас відображує непрості реалії українського сьогодення. Колір і простір, час та емоції переплітаються у розповідях Олафа Клеменсена і утворюють монументальне полотно із фігурками людей, птахів, дощу, вітру і навіть військової техніки. Це своєрідний щоденник, сповнений любові та болю, замріяності та напруження, різкий і водночас ліричний.

Книга буде цікава тим, хто замислюється над подіями в Україні та осмисленням їхнього сприйняття. Ви зустрінетеся із закоханими рибами, танком, що полюбляє солодке, загадковими шотландцями та з багатьма іншими створіннями. Автор передусім цікавиться тим, як внутрішній світ стикається із зовнішнім, і які протиріччя виникають на цьому, часом болючому, зрізі.