← Біобібліографічні покажчики у фондах ОННБ (за листопад 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Людмила Павличенко – воїн, історик, громадянин : біобібліогр. покажч. : до 100-річчя від дня народження / Нац. іст. б-ка України ; упоряд. Т. А. Приліпко ; наук. ред. та авт. вступ. ст. О. Є. Лисенко. – Київ : [Б. в.], 2016. – 67 с. – (Національна історична бібліотека України в особах ; вип. 7).

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Біобібліографічні дослідження в серії «Національна історична бібліотека України в особах» доповнились сьомим випуском покажчика, присвяченого 100-річчю від дня народження неординарної особистості, військового снайпера, Героя Радянського Союзу – Людмили Михайлівни Павличенко, колишньої співробітниці Національної історичної бібліотеки України (НІБУ). Видання є спробою зібрати відомості про творчу спадщину Л. Павличенко та літературу про неї для збереження пам’яті про нашу героїчну землячку. До покажчика включено праці Людмили Павличенко, мемуари, спогади її сучасників, збірники статей, публікацїї з журналів і газет за 1942-2016 роки.

Покажчик стане у пригоді історикам, дослідникам, краєзнавцям, освітянам, викладачам, студентам, бібліотечним фахівцям, працівникам архівів і музеїв, а також широкому читацькому загалу.