← Література з питань права (за листопад 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

 Сучасні трансформації організаційно-економічного механізму менеджменту та логістики суб'єктів підприємництва в системі економічної безпеки України до 100-річчя Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (1918-2018) : колективна монографія / Дніпропетровський нац. ун-т ім. О. Гончара ; за заг. ред. Т. В. Гринько. – Дніпро : Біла К. О., 2017. – 487 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У монографії особливу увагу зосереджено на методологічних, теоретичних і методичних засадах управління інноваційним розвитком підприємств України в умовах євроінтеграції та механізмів реалізації їх науково-технологічного розвитку, актуалізації питань з формування організаційно-економічних механізмів активізації розвитку суб’єктів господарювання в регіональних інноваційних системах та методології інноваційної адаптивності підприємств в системі стратегічних потреб європейської спільноти.

Розраховано на наукових працівників, фахівців підприємств різних видів економічної діяльності, викладачам, аспірантам і студентам економічних спеціальностей та широкому загалу.