Електронні ресурси «BioOne»

Шановні користувачі!

ОННБ за програмою міжнародного консорціуму eIFL.net (Electronic Information for Libraries) та за підтримки Асоціації «Iнформатіо-Консорціум» надає доступ до електронних ресурсів BioOne.

BioOne – повнотекстова база даних поточних наукових досліджень в галузі біологічних, екологічних і природоохоронних наук, близько 170 наукових журналів 129 некомерційних видавництв. Тематика BioOne включає такі галузі досліджень як сільське господарство, наукові аспекти молочної промисловості і тваринництва, агрономія, біохімія та молекулярна біологія, біофізика, клітинна біологія, екологія, ентомологія, еволюційна біологія, лісництво, генетика, фізична географія, геологія, лімнологія, гідробіологія, мікробіологія, орнітологія, палеонтологія, паразитологія, ботаніка, медична радіологія, гігієна, репродуктивна біологія, зоологія, ветеринарна справа, науки про навколишнє середовище та інші.

Скористатися доступом та отримати кваліфіковану допомогу у використанні віддалених мережевих ресурсів BioOne ви можете в інтернет-центрі та у відділі літератури іноземними мовами і міжнародних проектів з 01.04.2014 року до 31.12.2015 року.

Переглянути інформаційний буклет

Перелік доступних у 2014 році видань

Створено: 02.04.2014
Оновлено: 17.10.2016
Переглядів: 1763
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.