Пам’ятки писемності та культури у фондах бібліотек: робота з рідкісними та цінними виданнями

knugu.jpg

Шановні колеги!

16 грудня 2021 р. в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться семінар для фахівців бібліотек «Пам’ятки писемності та культури у фондах бібліотек: робота з рідкісними та цінними виданнями». Початок роботи об 11:00 год.  

Мета заходу – об’єднання професійної спільноти книгознавців, обмін досвідом роботи з вивчення, збереження, популяризації та цифрової репрезентації книжкових пам’яток як найбільш цінної складової фондів бібліотек, музеїв, архівів.

Цим зібранням фахівців Одеська національна наукова бібліотека починає цикл заходів, присвячених сторічному ювілею одного з перших в Україні відділів рідкісних видань, який відкрився для користувачів у 1922 році.

Семінар буде проходити у змішаній формі – у приміщенні відділу рідкісних видань та рукописів ОННБ та на платформі Zoom.

Запрошуємо  фахівців, причетних до роботи з історичною книжковою спадщиною, взяти участь у семінарі та поділитися своїм досвідом.

Чекаємо на Ваші пропозиції щодо виступів на семінарі для включення у програму.

Участь у семінарі за реєстрацією.

Програма семінару

Учасники семінару отримують сертифікати.

Матеріали за темою:

Семінар для фахівців бібліотек «Пам’ятки писемності та культури у фондах бібліотек: робота з рідкісними та цінними виданнями»

Створено: 16.12.2021
Оновлено: 28.12.2021
Переглядів: 3102
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.