Поетична телестудія «Бібліополіс» запрошує!

oflajn-ta-onlajn.jpg

14 лютого о 17:30 в Одеській національній науковій бібліотеці в рамках Великої Одеської Бібліоночі–ІІІ відбудеться поетичний міжнародний телеміст, організований у співпраці з офісом «Одеса - місто літератури ЮНЕСКО» та ГО «Бібліополіс».

У цей святковий вечір ви зможете поринути в душевну та романтичну атмосферу поетичного світу митців. Слово стане ключем, яке відчинить найглибші та особисті двері у вашій душі. Серед виступаючих поети та митці «Колективу поетів Одеси – міста літератури ЮНЕСКО»: Олексій Руденко, Євгенія Заславська, В`ячеслав Слісарчук, Жанна Жарова, Ніна Пашковська, Євген Ушан, Ігор Нехаєнко, Юлія Борза, Євген Гімельфарб, Анна Доценко, Анжеліка Кузнєцова, Роман Давиденко та багато інших.

Модератори заходу менеджер офісу «Одеса - місто літератури ЮНЕСКО" Оксана Шалашна та бібліотекар відділу мистецтв ОННБ Олександра Делі.

Ми чекаємо на вас офлайн та онлайн з гарним настроєм, відкритим серцем та готовими до дива. Нівелюючи час, реалії та кордони, ми налаштуємо творчий зв`язок давши змогу поділитися енергією однодумців з різних міст та країн за допомогою платформи  Zoom. 

Підключитися до конференції Zoom:
https://zoom.us/j/92860266985?pwd=ZVFZRlYrYUdKaEppcGdvbHpUQk55QT09

Ідентифікатор конференції: 928 6026 6985
Код доступу: 006487

 

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог. 

Створено: 10.02.2021
Останнє оновлення: 11.02.2021
Переглядів: 478
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.